Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Big Puffs Yuoto Beyonder 7000 Puffs Tek Kullanımlık Vape 650 MAH Şarj Edilebilir
| Ürün adı: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| ponponlar: | 7000 |
| tatlar: | 15 |
| Şekil: | Kutu |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rexation |
Yuoto 16ml Tek kullanımlık E Sigarası Beyonder 7000 Puffs Original
| Ürün Adı: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | YUOTO Beyonder 7000 PUFLAR |
| Elikit-Kapasite: | 16ml Ejuice |
| Pil Kapasitesi: | 900mAh Akü |
Yeni Tatlar Yuoto 2500 Puffs vape, %5 Nikotin Çok Düşük OEM Tek Kullanımlık Vape
| Nikotin: | %5, %3, %2, %0 |
|---|---|
| Güç: | 1200 mah |
| E-suyu kapasitesi: | 7ML |
| Şartname: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Fabrika: | Evet |
Tek Kullanımlık Mesh Bobin Yuoto Şişe Max 600 Puffs Vape 20Mg Nikotin
| tatlar: | 16 |
|---|---|
| Ağırlık: | 30g |
| pil: | 400 mAh |
| Kapasite: | 2.0ml |
| nikotin tuzu: | %2 |
600 Puf İyi Tat Yuoto Şişe Tek Kullanımlık Vape TPD Sertifikası %2 Nikotin
| tatlar: | 14 |
|---|---|
| Ağırlık: | 27G |
| Pil kapasitesi: | 400 mAh |
| E-sıvı: | 2.0ml |
| Nikotin İçeriği: | 20 mg/ml |
Otantik Yuoto Xxl 2500 Puffs Tek Vape Kalem Seti 1200Mah Pil
| ponponlar: | 2500 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| Sıvı Kapasitesi: | 7 ML |
| Modeli: | yuoto xxl 2500 puf |
| Pil: | 1200mAh |
Yuoto % 5 Nikotin Tuzu Tek kullanımlık Vaping
| ponponlar: | 2500 |
|---|---|
| Nikotin: | % 5 |
| E-likit Kapasitesi: | 7ml |
| Pil: | 1200mAh |
| Ambalaj bilgileri: | 1 adet/ 46g 10 adet/paket 1 paket/485g 400 adet/karton 20.5kg/karton Kutu boyutu:48.8CM*25CM*24.5CM |
Yuoto Smart Orignal Vape 600 Puffs 350 MAh Pil Kapasitesi
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 38cm*31cm*27cm |
| Orijinal Ülke: | Çin |
| meyve suyu kapasitesi: | 2.0 ml |
| Pil Kapasitesi: | 350 mAh |
YUOTO Tek kullanımlık 15 Aromalı 7000 Puff ile bir sonraki seviyeye taşıyın
| Nikotin Gücü: | %5 |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 900mAh |
| bobin direnci: | 1.2ohm |
| Malzeme: | Plastik + AL |
| ponponlar: | 7000Puf |
% 5 Nikotin Gücü YUOTO Düzenlenebilir hava akışı ile tek kullanımlık vape
| Nikotin Gücü: | %5 |
|---|---|
| Vattlık: | 10-12W |
| Pil Kapasitesi: | 900mAh |
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |

