Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Uzun süreli 5000 tüp YUOTO 650mAh pilli tek kullanımlık vape kalemi
| Paket: | 1 adet/paket |
|---|---|
| bobin direnci: | ağ |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
| ponponlar: | 5000 nefes |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
650mAh Pil YUOTO Tek kullanımlık 1pc Paket 19 Aroması
| bobin direnci: | ağ |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Paket: | 1 adet/paket |
| Lezzet: | 19 Tatlar |
| Vattlık: | 10-12W |
Yuoto 7000'in performansını keşfedin. 900mAh pil ve 7000 puff.
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Vattlık: | 10-12W |
| Lezzet: | 15 tat |
| Paket: | 1 adet/paket |
| bobin direnci: | 1.2ohm |
% 5 Nikotin Gücü YUOTO Tek kullanımlık Vape
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
|---|---|
| Vattlık: | 10-12W |
| Nikotin Gücü: | %5 |
| Lezzet: | 16 tat |
| Malzeme: | Plastik + AL |
3500puffs YUOTO Tek kullanımlık Vaping Kalemi Yüksek Vatt Vaping için Uygun
| Malzeme: | Plastik + AL |
|---|---|
| Paket: | 1 adet/paket |
| bobin direnci: | ağ |
| Pil Kapasitesi: | 1200mAh |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
Düzenlenebilir Hava Akışı YUOTO 850mAh Pil Kapasitesi ve 10-12 Wattlık Tek kullanımlık Vape
| Battery Capacity: | 850mAh |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Wattage: | 10-12W |
| Flavor: | 23lavors |
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
15 Colors 5000 Puffs Vape Without Display Performance
| Renk: | 15 renk |
|---|---|
| Lezzet: | Üzümlü buz |
| Şarj tipi: | Kablo |
| Paketleme: | 10PCS/Box; 10 Adet/kutu; 400PCS/Case 400 ADET/Kılıf |
| Voltaj aralığı: | 3.6V |
Discover the Convenience of YUOTO Disposable Vape 280mAh Battery Capacity Adjustable Airflow
| Charging Type: | Cable |
|---|---|
| Capacity: | 1.3ml |
| Airflow: | Adjustable |
| Size: | 3.5 Inches |
| Packing: | 10PCS/Box; 400PCS/Case |
Mesh Coil Direnci 3500% Nikotin Kompozisyonu ile Vape Sıvı
| ponponlar: | 3500 nefes |
|---|---|
| Vattlık: | 10-12W |
| bobin direnci: | ağ |
| Lezzet: | 16 tat |
| Pil Kapasitesi: | 1200mAh |
Flavour Grape Ice Stoving Varnish Vape Without Display
| Voltage Range: | 3.6V |
|---|---|
| Flavour: | Grape Ice |
| Capacity: | 1.3ml |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Airflow: | Adjustable |

