Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Bar Eğlencesi İçin 26 Karışık Lezzet 1500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
| Ürün adı:: | Yuoto 1500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 26 |
| Şekil:: | pokular |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 46g |
22 karışık lezzet ile gevşeme Tek Kullanımlık E Sigara Vape Kalem
| Ürün adı:: | Yuoto Tatlı 3000 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 22 |
| Şekil:: | Moda |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 52g |
15 karışık lezzet ile 700 Puff Vape Pen Pod SS304 PCTG PC
| Ürün adı:: | Yuoto Minibox 600 Ponponları |
|---|---|
| Şekil:: | sevimli, güzel |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Pil:: | 450mAh |
| Nikotin tuzu:: | 2% (ODM için başka bir tür de seçebilir) |
Şeftali buzu Yuoto Kabarcık, 4000 puf örgü bobinleri Blueberry Vape Pod'ları
| malzeme: | metal |
|---|---|
| lezzet: | şeftalili buz |
| pil kapasitesi: | 650 mah |
| kapasite: | 10ml |
| tuz nikotin: | %5 |
Yuoto Switch Özel Elektronik Sigara 3000 Puf 8ml Meyve Suyu Kapasitesi
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| nictione: | %5 |
| kapasite: | 4+4ml |
| pil: | 1650 mah |
| Ambalaj bilgileri: | 10 adet/paket, 400 adet/karton |
Şarj Edilebilir Yuoto Kabarcık, 4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Mini Şarap Şişesi Şekli
| puf: | 4500 puf |
|---|---|
| tatlar: | 16 |
| Şekil: | Mini Şarap Şişesi |
| Uygulama: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 57g |
OEM ODM 800 Puffs Vape Şarj Edilemez Parti için Modaya Uygun
| Ürün adı:: | Yuoto Plus 800 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 11 (ODM için orher tipini de seçebilir) |
| Şekil:: | Roman, Popüler, Güzel |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 32g |
Gevşeme için Çok Lezzet Tek Kullanımlık Vape Kalemler 600mAh Pil
| Ürün adı:: | Yuoto Plus 800 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 11 (ODM için orher tipini de seçebilir) |
| Şekil:: | Roman, Popüler, Güzel |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 32g |
Puff Bar Gevşeme için 11 Karışık Lezzet 800 Puffs Vape OEM / ODM
| Ürün adı: | Yuoto Plus 800 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 11 (ODM için orher tipini de seçebilir) |
| Şekil: | Roman, Popüler, Güzel |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| ağırlık: | 32g |
Bar Gevşeme 800 Puffs Vape OEM SS304 PCTG PC Gövde Malzemesi
| Ürün adı:: | Yuoto |
|---|---|
| renk: | 11 |
| Şekil:: | Roman, Popüler, Güzel |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 32g |

