Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
12 Tatlar Yuoto 600 Puffs Vape 2 ML Suyu Kapasitesi
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 38cm*31cm*27cm |
| Orijinal Ülke: | Çin |
| meyve suyu kapasitesi: | 2.0 ml |
| Pil Kapasitesi: | 350 mAh |
1pack/23g Yuoto 600 Puffs Vape 12 Tatlar Tek Kullanımlık Pod Sistemi Pembe Buz
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 38cm*31cm*27cm |
| Orijinal Ülke: | Çin |
| meyve suyu kapasitesi: | 2.0 ml |
| Pil Kapasitesi: | 350 mAh |
Yuoto 1200 Puffs Vape 15 Tatlar 4ml E-Sıvı 650mAh Mesh Bobin Tek Kullanımlık
| ponponlar: | 1200.0 |
|---|---|
| Nikotin: | 5.0% |
| E-suyu kapasitesi: | 4.0ml |
| pil: | 650.0 mAh |
| Lezzet: | 15.0 |
İyi Tat Yuoto XXL 2500 Puff Tek Kullanımlık Vape %5 Nikotin
| Ürün adı:: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 19 |
| ŞEKİL:: | Popüler |
| Başvuru:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 46g |
CE Şarj Edilebilir 5000 Puf Tek Kullanımlık Vape 14ml Sıvı %5 NIC
| Renkler: | 19 |
|---|---|
| modeli: | Thanos 5000 puf |
| şarj edilebilir: | Evet |
| Ağırlık: | 80g |
| pil: | 650mAh |
%100 Orijinal Yuoto Xxl Tek Kullanımlık Vape 2500 Puff 7ml sıvı kapasitesi
| ponponlar: | 2500 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| Sıvı Kapasitesi: | 7ml |
| Modeli: | yuoto xxl 2500 puf |
| Pil: | 1200mAh |
% 100 Otantik Yuoto Xxl 2500 Puff Tek Kullanımlık Vape Kiti 7ml Pod Kapasitesi
| ponponlar: | 2500 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| Sıvı Kapasitesi: | 7 ML |
| Modeli: | yuoto xxl 2500 puf |
| Pil: | 1200mAh |
Pctg Yuoto Thanos E sigara, 5000 Puf 14ml Tek Kullanımlık Vape 19 Tatlar
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Kapsül |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+fırın verniği |
| Model numarası.: | 5000 nefes |
| sıvı: | 14ml |
| Battery: | 650mAh Li Battery |
ODM 3000 Puffs Tek Kullanımlık Elektronik Sigara, Yuoto Luscious E Cig OEM
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |
ROHS UL PSE Yuoto Thnaos 5000puffs Mesh Bobin E Çiğ 14ml 650mAh
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vaping Pod |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg |
| Model numarası.: | thanos-arap versiyonu |
| Elikit-Kapasite: | 14ml Ejuice |
| Pil: | 650mAh Li Pil |

