Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
2 Tat 3000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Sızdırmaz MSDS FDA Onayı
| ponponlar: | 3000 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 40.+4.0ml |
| pil: | 1650 mah |
| tatlar: | 10 (Çift tatlar) |
1350mha Yuoto Tatlı Tek Kullanımlık Vape Değiştirilebilir Kartuş
| marka: | yuoto |
|---|---|
| kapasite: | 8ml |
| pil: | 1350 mha |
| nictione: | %5 |
| puf: | 3000 nefes |
%5 tuz nikotin 2500 Puffs Tek Kullanımlık Vape 7ml E Sıvı Kare Şekli
| malzeme: | alüminyum tüp + pc |
|---|---|
| lezzet: | enerji içeceği |
| pil kapasitesi: | 1200 mah |
| kapasite: | 7ml |
| tuz nikotin: | %5 |
nane aroması 2500 Puffs Tek Kullanımlık Vape, 1200mah E Çiğ Tek Kullanımlık
| malzeme: | alüminyum tüp + pc |
|---|---|
| lezzet: | az |
| pil kapasitesi: | 1200 mah |
| kapasite: | 7ml |
| tuz nikotin: | %5 |
Şarj Edilemez Mini Vape Pod 2500 puflar 5 Nikotin Tuz Gücü
| marka: | yuoto |
|---|---|
| kapasite: | 7ml |
| pil: | 1200 mah |
| vape: | tek kullanımlık ecig |
| model: | xxl |
OEM Uzun Ömürlü Tek Kullanımlık Vape, 8ml Tek Kullanımlık Pod Sistemi Vape
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 7ml |
| pil: | 1200 mah |
| Ambalaj bilgileri: | 10 adet/paket, 400 adet/karton |
| Teslim süresi: | 5-10 iş günü |
Logo Baskı ile sertifikalı 5 Tuz Nikotin Önceden Doldurulmuş Pod Vape ROHS
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 7ml |
| pil: | 1200 mah |
| puf: | 2500 puf |
| lezzet: | 15 |
Paslanmaz Çelik YUOTO E Sigaralar Tek Kullanımlık Vape XXL 5000puff
| malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boy: | 56*28.1*29.2 cm |
| Meyve Suyu Kapasitesi: | 14ml |
| Pil Kapasitesi: | Tip-C |
| Nikotin Oranı: | %5 |
Orijinal Yuoto 3000 Puffs Tatlı Vape% 2 Nikotin Tek Kullanımlık E Sigaralar
| Ürün adı: | Yuoto Tatlı 3000 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 22 |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Rlexation |
| Ağırlık: | 52G |
| pil: | 1350 mah |
% 5 Nikotin Tuzlu 2500 Puffs Yuoto Tek Kullanımlık Ecigs Vape
| ponponlar: | 2500 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 7ML |
| pil: | 1200 mah |
| Özellik: | Hafif ve taşınabilir |

