Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Uzun Sürekli Vaping Kalemi Tek kullanımlık Vaporizer Xxl Pro 1200mah
| Ürün Adı: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Model numarası.: | Yuoto XXL PRO 2500 nefesler |
| Elikit-Kapasite: | 7.0ml |
| Pil Kapasitesi: | 1200mAh |
Yeni Tasarım Yuoto XXL MAX Tek Kullanımlık Vape Cihazı 3500 Puffs 5% Nic
| ponponlar: | ≈3500 |
|---|---|
| pil: | 1200 mAh |
| Nikotin Seviyesi: | %0/%5 |
| tatlar: | 19 |
| Ağırlık: | 60,5 gr/adet |
Yuoto Beyonder Tek Kullanımlık Vape 7000 Puffs 650mAh Pil 16ml Kapasite% 5 Nikotin
| Ürün adı: | yuoto elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | Beyonder 7000 puf |
| Pil kapasitesi: | 650mah |
| ponponlar: | 7000 nefes |
Beyonder 7000 Puffs YUOTO Tek Kullanımlık Vape Pod 650mAh Pil
| Ürün adı: | yuoto elektronik sigara |
|---|---|
| Modeli: | Beyonder 7000 puf |
| Pil kapasitesi: | 650mah |
| ponponlar: | 7000 nefes |
| Nikotin: | %0 %2 %5 |
Çok Aromalı 2500 Puf Yuoto XXL Tek Kullanımlık Vape 7.0ML E Liquild
| pil: | 1200 mAh |
|---|---|
| Nikotin İçeriği: | %5 Nikotin Tuzu (Nikotin OEM olabilir) |
| tatlar: | 35 (Yeni tatlar özelleştirilebilir) |
| Ağırlık: | 52 gr |
| E-sıvı: | 7 ml |
Yuoto vape dumanı 2500puffs Orijinal Yutu Tek Kullanımlık Vape sıcak
| Nikotin: | %5, %3, %2, %0 |
|---|---|
| Güç: | 1200mAh |
| E-likit Kapasitesi: | 7ml |
| Şartname: | 44,5CM*35CM*24,5CM |
| Fabrika: | Evet |
ROHS Bar Eğlence Tek Kullanımlık Vape Yuoto Thanos 5000 Puffs
| Ürün adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
|---|---|
| Model numarası.: | thanos 5000 puf Arapça versiyonu |
| Elikit-Kapasite: | 14ml Ejuice |
| Pil Kapasitesi: | 650 |
| ponponlar: | 5 bin |
Yüksek Kaliteli% 5 Nikotin Tuzu Tek Kullanımlık Vape ile Popüler Yuoto Vape Orijinal Yuoto 1500 Puffs Vape Ecigs
| ponponlar: | 1500 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu Kapasitesi: | 6ML |
| pil: | 1000 mAh |
| Ambalaj bilgileri: | 1 adet/ 46g 10 adet/paket 1 paket/485g 400 adet/karton 20.5kg/karton Kutu boyutu:48.8CM*25CM*24.5CM |
7000 Puffs Yuoto Beyonder Tek Kullanımlık Vape Kalem Nargile, 16ml E-Sıvı 900mAh Pil Örgü Bobinli
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| malzeme: | pctg+fırın verniği |
| Model numarası.: | Yuoto 7000 pufu |
| Ejuice-Kapasite: | 16ml |
| Pil kapasitesi: | 900mAh |
5% Nicotine 5000 Puffs Disposable Vape Ultra 14ml Prefilled 650mAh Rechargeable
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Model numarası.: | Yuoto Thanos 5000 puf |
| Elikit-Kapasite: | 14ml |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |

