Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto 0° Tek kullanımlık dolgun kaplı vaping % 0 % 2 % 5 nikotin seviyesi ile
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| bobin direnci: | örgü bobin |
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Lezzet: | 18 Tat |
| Nikotin Seviyesi: | %0 %2 %5 |
Yuoto 0° Tek kullanımlık çikolata Çince orijinal üreticisi True Flavors
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| bobin direnci: | örgü bobin |
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Lezzet: | 18 Tat |
| Nikotin Seviyesi: | %0 %2 %5 |
Yuoto DIGI 15000 Puffs YUOTO Tek kullanımlık Vape Double Mesh Coil İki mod
| Adı: | dijital |
|---|---|
| ponponlar: | 15000 nefes |
| tatlar: | 22 |
| Akü: | 850mAh (Şarj Edilebilir) |
| Konsantrasyon: | 0/20/50mg |
14ml Yuoto Thanos 5000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Mesh Bobinleri Şarj Edilebilir
| tatlar: | 19 |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 650mAh |
| pil: | şarj edilebilir |
| sıvı: | 14ml |
| bobinler: | ağ |
Orijinal Yuoto XXL 2500 Puffs Tek Vape %5 Nikotin
| Pil kapasitesi: | 1200 mAh |
|---|---|
| Nikotin Gücü: | %5 nikotin |
| tatlar: | 35 ( Meyveli, Karışık, Geleneksel) |
| Ağırlık: | 52 gr |
| E-suyu: | 7 ml |
YUOTO XXL 2500Puffs Tek Kullanımlık Vape Sigara İçme 7ml Ejuice 1200mAh Meyve Tatları
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Model numarası.: | Yuoto XXL 2500 puf |
| Elikit-Kapasite: | 7ml |
| Pil Kapasitesi: | 1200mAh |
1200mAh Pil Yuoto XXL 2500 Puffs Tek Kullanımlık Pod 7ml E Likit
| Ürün adı: | Vape Kalemi |
|---|---|
| Model numarası.: | XXL |
| Yağ Tankı Kapasitesi: | 7.0ml |
| Pil Kapasitesi: | 1200mAh |
| Puf: | 2500 nefes |
Rahat Yuoto Thanos Vape, Msds Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Vape 19 Tatlar
| Tip: | benlik |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Ayarlamak: | Bekar |
| Mekanik Mod: | Mekanik Olmayan |
| Değişken Voltaj: | Değişken Olmayan Voltaj |
Yuoto Xxl Max 3500 Puffs Tek Kullanımlık Buharlar 1200mAh Deri Kaplama
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Sigara Vape |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+En Kaliteli Deri |
| Model numarası.: | XXL Maks 3500 puf |
| Ejuice-Kapasite: | 9ML |
| Pil Kapasitesi: | 1200mAh |
OEM ODM Tek Kullanımlık Vape Pod, 650mAh 14ml 5000 PuffVaporizer
| Ürün adı: | teşekkürler |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+fırın verniği |
| Model numarası.: | thanos-5000 |
| Elikit-Kapasite: | 14ml |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |

