Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
5000 Ponpon Tek Kullanımlık Şarj Edilebilir Pod Vape Yuoto Thanos %5 Nikotin
| Ürün adı: | yuoto buharları |
|---|---|
| tatlar: | 15 |
| Şekil: | tank |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 80g |
Arapça paket Yuoto Thanos 5000 ponponları Mesh Bobin tek kullanımlık vape toptan fabrika
| Ürün adı: | yuoto buharları |
|---|---|
| tatlar: | 15 |
| Şekil: | tank |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 80g |
5000 Ponpon Tek Kullanımlık Şarj Edilebilir Pod Vape Yuoto Thanos %5 Nikotin
| Ürün adı: | yuoto buharları |
|---|---|
| tatlar: | 15 |
| Şekil: | tank |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 80g |
5000 Ponpon Tek Kullanımlık Şarj Edilebilir Pod Vape Yuoto Thanos %5 Nikotin
| Ürün adı: | yuoto buharları |
|---|---|
| tatlar: | 15 |
| Şekil: | tank |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 80g |
Orijinal Tat Yuoto Thanos 5000 Puf Tek Kullanımlık Vape örgü bobin şarj edilebilir
| Ürün adı: | yuoto buharları |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Şekil: | tank |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 80g |
Düzenlenebilir Hava Akışı YUOTO 23 Aromalı Tek kullanımlık Vape Kalemi
| Lezzet: | 23lavors |
|---|---|
| Nikotin Gücü: | %0 %2 %5 |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
| bobin direnci: | Çift Örgülü Bobin |
| Pil Kapasitesi: | 850mAh |
YUOTO Tek kullanımlık Vape Plastik AL DualMesh Bobin 15000 puffs 850mAh Düzenlenebilir Hava Akışı 23 Aroması
| Paket: | 1 adet/paket |
|---|---|
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Nikotin Gücü: | %0 %2 %5 |
Düzenlenebilir hava akışı YUOTO Tek kullanımlık Vape 15000 Puffs DualMesh Coil 850mAh Pil
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
|---|---|
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Lezzet: | 23lavors |
| Vattlık: | 10-12W |
Düzenlenebilir hava akışı YUOTO 15000 Puffs Tek kullanımlık Vape DualMesh bobini ile 850mAh pil 23 lezzet
| bobin direnci: | Çift Örgülü Bobin |
|---|---|
| Vattlık: | 10-12W |
| Pil Kapasitesi: | 850mAh |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
| Nikotin Gücü: | %0 %2 %5 |
Tek kullanımlık Vape Plastik AL 850mAh 15000 puffs Düzenlenebilir Hava Akışı 23 Tatlar DualMesh Bobin
| Paket: | 1 adet/paket |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 850mAh |
| Vattlık: | 10-12W |
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
| Lezzet: | 23lavors |

